Karasu.com.tr

Karasu Firma Rehberi, Karasu Haber

‘Görev verilirse yaparım’

REKLAM ALANI

(728x90px)

‘Görev verilirse yaparım’
202
29 Ocak 2019 - 18:57

Karasu İlçesinde kurulması planlanan Damızlık Yetiştiricileri Birliği Şubesinde görev alacağı iddia edilen Karasu’nun tanınmış esnaflarından Mustafa Gelişgen, ilk kez konuştu. Gelişgen, “Böyle bir talebim olmadı fakat görev verilirse hakkıyla yapabilmek için çalışırım” dedi.

Damızlık Yetiştiricileri Birliği’nin Karasu’da kurulması planlanan şubesiyle ilgili olarak geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan iddialar sonrasında Damızlık Yetiştiricileri Birliği’nin başına geçirileceği iddia edilen Karasu’nun sevilen esnaflarından Mustafa Gelişgen, konuyla ilgili olarak konuştu. Gelişgen, “Benim böyle bir talebim olmadı, kimseyi arayarak böyle bir istekte de bulunmadım. Talebim yok ancak eğer böyle bir görev verilirse hakkıyla yapabilmek için çalışırım” ifadelerini kullandı. İddialar sonrası ilgi odağı olan Gelişgen’in açıklamasının ardından Damızlık Yetiştiricileri Birliği yetkililerinin de bir açıklama yapması bekleniyor.

REKLAM ALANI

(728x90px)

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Duyuru: Adımın Cihan EMRE olmasından dolayı Karasu Cihan Haber Olarak Halk Tarafından Bilinmekteyim. Karasu Cihan Haberin hiç bir münferit ajansla alakası yoktur.