Karasu.com.tr

Karasu Firma Rehberi, Karasu Haber

Temel’ den dikkat çeken görüşmeler.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Temel’ den dikkat çeken görüşmeler.
1.070
24 Ocak 2019 - 14:46

Ak Parti Karasu Belediye Başkan aday adaylarından olan Fatih Mehmet TEMEL ‘in son günlerde sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlar dikkat çekiyor.

Aday adaylığı döneminde öncelikli projeleri olarak tarımsal üretim ve kırsal kalkınma üzerine kurgulayan ve çiftçinin en büyük dostu yerel yönetimler olmalıdır diye konuşan Temel Tarım ve Orman Bakanlığı ile yaptığı görüşmeleri sosyal medya üzerinden paylaşarak dikkat çekiyor.

Temel’in Tarım ve Orman Bakanı Dr.Bekir Pakdemirli ve Bakanlık üst düzey yöneticilerinden Tigem Genel Müdürü Ayşe Ayşin Işıkgece, Tarım Reformu Genel Müdürü Hasan Özlü, Hayvancılık Genel Müdürü Zekeriyya Erdurmuş, Bitkisel Üretim Genel Müdürü Fuat Fikret Aktaş, Tagem Genel Müdür Yardımcısı İhsan Emiralioğlu ve Bakanlık Eğitim ve Yayın Daire Başkanı İsa Sertkaya ile bir dizi görüşme gerçekleştirdiği görülüyor bu durum acaba ne oluyor yorumlarını beraberinde getirdi.

Sosyal medya paylaşımları sonrasında kendisine telefon ile ulaştığımız Fatih Mehmet TEMEL e görüşmelerinin bir müjdenin habercisi olup olmadığını sorduk.

Temel görüşmeleri yurt genelinde faaliyet gösteren genç çiftçilerin sorunlarının çözümüne yönelik yeni politikalar geliştirilmesi gençlerin önünün açılarak üretime katılımlarının sağlanması amacıyla yapıldığını. Yine bu görüşmelerde çiftçilerin yaşadığı ekonomik sıkıntıların çözümü için yapılabilecekler konusunda fikirlerini yetkililer ile paylaşmak amacıyla yapıldığını dile getiren Temel ayrıca tarımsal üretim konusunda yeni politikalar oluşturulması için genç çiftçiler dernekleri olarak gençlerin katılımıyla genç çiftçiler zirvesi yapmak için çalışmalar yaptıklarını bu konuda Sayın Tarım ve Orman Bakanı Dr.Bekir Pakdemirli den destek talep ettiklerini dile getirdi.

Görüşmelerin verimli geçtiğini çok yakın zamanda gelişme kaydedileceğini düşündüğünü belirterek bu konularda Karasu ilçemizin Tarımsal teknoloji için pilot AR-GE bölgelerinden birisi olmasını arzu ettiğini söyledi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Duyuru: Adımın Cihan EMRE olmasından dolayı Karasu Cihan Haber Olarak Halk Tarafından Bilinmekteyim. Karasu Cihan Haberin hiç bir münferit ajansla alakası yoktur.