Karasu.com.tr

ATATÜRK BULVARI’NDA ESKİ DÜZENE DÖNÜLDÜ

ATATÜRK BULVARI’NDA ESKİ DÜZENE DÖNÜLDÜ
972 views
26 Temmuz 2018 - 18:44

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İlyas Balcı ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’nu ziyaret ederek esnafın şikayetlerini aktardı.

Ziyarette, Atatürk Bulvarında yiyecek içecek hizmeti veren esnafların tekrardan cadde üzerine belirli sayıda masa ve sandalye atma taleplerinin olduğunu belirten Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İlyas Balcı, esnafın sorunlarına çözüm bulunması için gerekli çalışmaların yapılması gerektiğini vurguladı.

‘Esnafa sahip çıkalım’

Yönetim kurulu üyelerinden Atalay Arslan ise,’’ Büyük şehir Belediyesi, esnaflara trafiğe kapalı caddelerde masa ve sandalye atılmasına izin verirken, bizim bulvarımız da önceden var olan masa ve sandalyeler kaldırıldı. Bizler bulunduğumuz konumda halkımıza ve yazlıkçılarımıza hizmet vermek için çabalıyoruz. Çay ocaklarına, kafe ve pastanelere ait üçer masa istiyoruz. Uzun yıllar Karasu için hizmet veren esnafımıza sahip çıkılması gerekiyor’’ dedi.

Yeni düzenleme

Şikayetleri dinleyen Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu ise, esnafın masa ve sandalye sorunu için tekrardan bir düzenlemeye gidileceğini belirtti.

Kaynak: Karasu Haber Gazetesi

Karasu Web Tasarım Hizmetleri
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Duyuru: Adımın Cihan EMRE olmasından dolayı Karasu Cihan Haber Olarak Halk Tarafından Bilinmekteyim. Karasu Cihan Haberin hiç bir münferit ajansla alakası yoktur.