Karasu.com.tr

Adres Belli Oldu

Adres Belli Oldu
6.339 views
26 Ocak 2019 - 17:59

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu 2019 Yerel Seçimleri’nde Büyük Birlik Partisi’nin adayı olarak girecek.

2009 yılında MHP’nin adayı olarak yarışa giren ve başkan seçilen Mehmet İspiroğlu 2013 yılında AK Parti’ye üye oldu. 2014 yerel seçimlerinde ikinci kez belediye başkanı seçilen İspiroğlu partisi tarafından 2019 seçimlerinde aday gösterilmedi.

AK Parti’nin Karasu’da İshak Sarı ile yarışa gireceğini açıklamasının ardından açıklama yapan İspiroğlu “Başkanı milletvekilleri değil halk seçer” diyerek yarışa gireceğini duyurmuştu.

Bir süre Millet İttifakı’nın adayı olacağı konuşulan Mehmet İspiroğlu, CHP’nin açıkladığı adayda ısrar etmesi nedeniyle ittifakın adayı olamadı.

Mehmet İspiroğlu’nun hangi partinin adayı olacağı merak ediliyordu. İspiroğlu 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri’nde Büyük Birlik Partisi’nin adayı olarak yarışa girecek.

Her fırsatta “Ben para biriktirmedim, insan biriktirdim” diyen Mehmet İspiroğlu’nun Pazartesi günü BBP’nin Karasu Belediye Başkan Adayı olarak yarışa gireceğini açıklaması bekleniyor.

Karasu Web Tasarım Hizmetleri
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Duyuru: Adımın Cihan EMRE olmasından dolayı Karasu Cihan Haber Olarak Halk Tarafından Bilinmekteyim. Karasu Cihan Haberin hiç bir münferit ajansla alakası yoktur.