Karasu.com.tr

Karasu Ülkü Ocaklarında Devir Teslim

Karasu Ülkü Ocaklarında Devir Teslim
952 views
23 Ocak 2019 - 21:46

Karasu Ülkü Ocakları Başkanı Kadir Şentürk, görevini Hakan Güner’e devretti. Sakarya Ülkü Ocakları İl Başkanı Soyhan Sofuoğlu ve il yönetiminin de katıldığı programda MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara ve yönetimi, MHP Kocaali İlçe Başkanı Adnan Arar ve yönetimi, MHP’li Karasu Belediye Meclis üyeleri Muharrem Kara ve Fatih Şentürk, Kocaali Ülkü Ocakları Başkanı Sercan Uçar, Ferizli Ülkü Ocakları Başkan Yardımcısı Eray Derinsu, Arifiye Ülkü Ocakları Başkanı Salih Musa Kulaksız ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

Karasulu gençlerin de yoğun katılım gösterdiği programa ayrıca Karasu Gençlik Derneği (KGD) üyeleri de katıldı.

Hakan Güner Haber Sitemize Yapmış olduğu açıklamada

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sayın Dr. Sinan ATEŞ beyefendinin takdir ve onayları ile Karasu Ülkü Ocakları Başkanlığına atanmış bulunmaktayım atamamı yapan il ocak başkanımız sayın Soyhan Sofuoğlu Beyfendiye teşekkürlerimi sunarım. Bu kutlu sancağı devir aldığım Kadir Şentürk başkanıma bu güne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederim Allah kendisinden razı olsun. Bundan sonra da çıktığımız bu mukaddes yolda davamızı taşıyabileceğimiz en yüksek noktaya taşımanın gayreti içerisinde olacağız. Karasumuza ve tüm ülkücü camiamıza hayırlı olsun dedi.

Karasu Web Tasarım Hizmetleri
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Duyuru: Adımın Cihan EMRE olmasından dolayı Karasu Cihan Haber Olarak Halk Tarafından Bilinmekteyim. Karasu Cihan Haberin hiç bir münferit ajansla alakası yoktur.