Karasu.com.tr

Öksüz yola çıkıyor

Öksüz yola çıkıyor
402 views
01 Mayıs 2018 - 12:24

Milliyetçi Hareket Partisi Karasu İlçe Hukuk Danışmanı olarak görev yapan Avukat Tolgahan Öksüz, milletvekilliği aday adaylık başvurusunda bulunacak. Öksüz’ün bu hafta içinde Ankara’ya giderek Genel Merkez’de aday adaylık başvurusunu gerçekleştireceği öğrenildi.

Karasu’dan 20 yıla yakın bir süreden bu yana milletvekili çıkmamasının ardından MHP Karasu İlçe Teşkilatı Hukuk Danışmanı Tolgahan Öksüz aday olmaya hazırlanıyor. Bu hafta içinde Ankara’daki Genel Merkez’e giderek başvuruda bulunması beklenen Öksüz’ün parti içindeki istişarelerini tamamlama noktasına geldiği öğrenildi. Öksüz’ün Sakarya listesinin üst sıralarında yer alması bekleniyor.

Tolgahan Öksüz’ün İl Başkanlığı ve Ankara ziyaretlerinin ardından seçim startını Karasu’dan vermesi ve Kuzey Bölgesi’nin adayı olma yönünde bir strateji izleyeceği öğrenildi. Öksüz’ün bu hafta içinde adaylık açıklamasında bulunması ve ardından da seçim çalışmalarına başlayacağı öğrenildi.

Kaynak: Sakarya Kuzey Gazetesi

Karasu Web Tasarım Hizmetleri
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Duyuru: Adımın Cihan EMRE olmasından dolayı Karasu Cihan Haber Olarak Halk Tarafından Bilinmekteyim. Karasu Cihan Haberin hiç bir münferit ajansla alakası yoktur.